KALUSH & Skofka – Файна
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH & Skofka – Файна (Лірик відео)

Хіп-хоп команда KALUSH спільно з молодим реп-виконавецем на псевдо SKOFKA продовжують радувати прихильників своїми дуетними роботами. Наразі музиканти презентували свіже лірик відео до лайтової та романтичної композиції «Файна», яку хлопці присвячують усім прихильницям своєї творчості.

«Ми хотіли ба присвятити цей трек кожній дівчині, яка дійсно заслуговує, щоб їй присвятили таку композицію», — кажуть учасники KALUSH.

«Файна» — це пісня-саундтрек для вечірніх прогулянок чи поїздок містом, із яскравим приспівом і звичним для літньої пори піднесеним, але трохи ліричним настроєм.

«Цю пісню мені надиктував літній настрій. Зазвичай я віддаю перевагу мінорним темам, але інколи бувають моменти, коли душа просить дечого легкого, може навіть попсового. У такі дні я потребую гарного літнього настрою для фону, і пісня «Файна» для цього підходить якнайкраще», — додає SKOFKA.

Артисти також зазначили, що вони щиро вдячні кожному, хто мотивує їх творити такі штуки, хто дарує натхнення: «Ми віримо, що дуже скоро український реп лунатиме з усіх куточків світу».

KALUSH & Skofka – Файна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *