KALUSH & Skofka – Додому
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH & Skofka – Додому (Відео)

Реп-гурт KALUSH та SKOFKA ностальгують за дитинством у новій пісні «Додому».

У цій композиції реп-виконавці згадують власне дитинство, пронизаний запахом пирогів з вишнею дім, затишні сімейні вечері та сумують за бабусями й дідусями. Обіцяють також віднайти рідний дім навіть із закритими очима.

«Не треба бути багатослівним, щоб пояснити зміст треку під назвою “Додому”. Тільки залишивши Калуш пару років назад, викупаю ціну запаху в рідній вітальні, в моєму домі. Рідна хата фо лайф!», — каже фронтмен гурту Олег Псюк.

Репер Skofka поділився тим, що досить часто ностальгує за рідною домівкою, але він поки не може розібратися з тим, ранить його це відчуття, чи викликає приємні емоції:

«Йо, живучи в місці, в якому живеш тільки невеликий проміжок часу, часом хочеться приємно згадувати місце, в якому жив та ріс в дитинстві, а саме ту хату, в якій тебе виховували та любили. Я, Skofka, часто відчуваю таке відчуття, як “ностальгія”, і навіть не зрозумів досі боляче мені це, чи так приємно. І ось в треці “Додому” в такому ностальгічному стані нам вдалось передати емоції, які бушували всередині, коли згадувалось місце мого дитинства та люди, які мене тоді оточували».

KALUSH & Skofka – Додому

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *