KALUSH & Skofka – Давай начистоту
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH & Skofka – Давай начистоту (Кліп)

KALUSH та SKOFKA випустили трек про старих друзів «Начистоту»

Пронести дружбу крізь роки вдається одиницям. Здається навіть, що це невід’ємна частина дорослішання. І це дійсно так: ти випускаєшся зі школи, їдеш підкорювати нове місто, а інколи навіть нову країну, зустрічаєш багато нових цікавих людей, і накопичені образи змушують записувати нові імена на місця старих. Але щоб дружити, насправді не обов’язково бути поруч кожного дня, годинами переписуватися або шерити аккаунт на Netflix. Ба більше, це не означає, що ви взагалі не повинні сваритися. Кожні друзі сваряться — і це лише прояв небайдужості.

У своєму новому треці KALUSH та SKOFKA закликають всіх згадати про своїх старих друзів, поговорити з ними начистоту та відпустити образи.

«Давай начистоту, тема близька кожному, бо хоч раз в житті Ви точно зустрічаєте людину, яка веде себе та розмовляє з Вами не щиро. Так часто буває з друзями, і часом це характер людини, а часом просто в цьому є причина, в якій потрібно лише розібратись!», — говорить Олег, фронтмен гурту KALUSH.

«Простий базар по душах може вбити того «черв’яка», який сидить десь там глибоко. Гірше, коли людина тримає в собі своє недовольство і паяється від цього, а в один момент просто зривається від негативу. Часто буває хочеться сказати «давай начистоту», — говорить SKOFKA.

У кліпі, який вийшов таким ж теплим і ламповим, як саме поняття «дружба», гурт KALUSH та SKOFKA їдуть по вечірній набережній та щиро розмовляють біля багаття. Така ідея подачі належить режисеру Сергію Чеботаренко.

«Як і всі треки KALUSH, цей — чесний, без фальші і зайвого пафосу реальності. У кожного з нас була історія з найкращим другом, з яким ми не зрозуміли один одного, і через те, що всі були горді і не поговорили, дружба закінчилася. І у кожного все одно залишиться своя правда. Можливо цей трек допоможе комусь знайти в собі сили і поговорити», — коментує роботу Чеботаренко.

KALUSH & Skofka – Давай начистоту

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *