KALUSH & SKOFKA - Батьківщина
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH & SKOFKA – Батьківщина (Кліп)

«Батьківщина» – ще одна спільна новинка хлопців з гурту Kalush та репера Skofka. Музиканти присвятили цей реліз кожному українцю, нашій вірі у перемогу та нашому світлому майбутньому.

За словами артистів, цю новинку вони хотіли зробити сюрпризом для меломанів, не публікуючи жодних бекстейджів та не розповідаючи про неї у соціальних мережах. За задумом, у ці важкі часи вони хотіли порадувати слухачів радісною звісткою про те, що просто зараз створюється майбутній спільний міні-альбом Kalush та Skofka, до якого ввійде й трек «Батьківщина».

KALUSH & SKOFKA - Батьківщина

Олег Псюк з гурту Kalush зазначив, що ця пісня писалася душею і серцем, із тугою за всіма загиблими за свободу України, із вірою в скору перемогу та задля підняття бойового духу наших воїнів.

Зауважимо, що це не дебютний спільний доробок хлопців – багато хто знає Skofka та Kalush завдяки дуетним пісням «Файна», «Додому», «Давай на Чистоту», та іншим.

KALUSH & SKOFKA – Батьківщина

Одразу ж після прем’єри, робота «Батьківщина» утрапила до сексистського скандалу, адже деякі слухачі обурились суперечливим порівнянням у пісні волі з дівчиною, яку закликали не давати росіянам. Ось деякі коментарі щодо новинки:

  • «Олег Псюк зіпсував хорошу пісню своїм текстом про дівку, яка б руснявим не дала»;
  • «Це – 100% хіт, бо він пробиває у саме серце. Дякую вам від усіх українців. Своєю творчістю ви додаєте нам силу боротись далі, об’єднуєте і помножуєте українців і нашу любов до України. В кожній пісні те, що відчуває кожен свідомий українець. До мурах. Ви – чудові! Слава Україні»;
  • «Тільки-но дали світло після ракетної атаки русні, одразу в ютуб слухати! Як же зачепило! Дякую вам за мегакрутий хіт»;
  • «Посил зрозумілий, але деталі важливі теж. Зараз треба бути особливо обережними з висловлюванням і не допускати жодної двозначності. Коментарі в мережі кажуть самі за себе. Вас люблять українці, але не сприймайте цю любов за належне»;
  • «Все що робить Скоф – все в серденько, все неймовірно влучно і передає саме актуальні емоції. Але неприємним моментом цього треку став шматок від Калуша.. недоречний текст та дуууууже суперечливий зміст.. І ця думка гучно лунає на просторах інтернету та й не тільки. Візьміть до уваги зауваження ваших слухачів в наступних колабах»;
  • «Мені сподобалася ця пісня. Потім прочитала про претензії до слів пісні. Ще раз прослухала. Можу сказати, що кожен розуміє ці слова в міру своє розпущенності. Я почула – вона не дала своєї любові до дому, не дала своєї волі, бо русня – це раби по життю. Любіть, підтримуйте українське».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *