KALUSH & Станіславська – Пірнаю
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH & Станіславська – Пірнаю (Відео)

Гурт KALUSH випускає нову ліричну пісню «Пірнаю» — і це не реп.

Гурт KALUSH та блогерка Уля Станіславська, яка до речі пішла з Чоткого Паци та розпочала сольну кар’єру, записали ліричну пісню «Пірнаю». Сьогодні вони хочуть поділитися нею зі світом.

«Пірнаю» — це про таку любов, коли ти не зволікаєш і багато аналізуєш, а повністю віддаєшся почуттю, поринаєш у нього з головою. Олег та Уля бажають кожному пережити такий досвід.

Нескладно здогадатися, що трек Псюк присвятив своїй колишній дівчині, яку він вже згадував у минулих треках, зокрема «Не забуду».

«Скільки ж по Львові їздить трамваїв, розписаних іменем моєї дівки. Скільки спогадів в мене з цим містом.. в цьому треку частинка історії…» — говорить Олег Псюк.

Для Станіславської ж це перший серйозний музичний досвід. «Свій перший трек я як дівчина могла заспівати лише про кохання. Я дуже переживаю, так як це мій дебют. Але дебют з уже успішним артистом KALUSH, тому все буде супер», — каже Станіславська.

19 лютого гурт KALUSH випустив перший альбом «HOTIN». Він названий на честь рідного району фронтмена гурту Олега Псюка. В 14 треках та 3 фітах він розповідає свою історію життя та ділиться переживаннями.

KALUSH & Станіславська – Пірнаю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *