KALUSH & PANINI – Балабон
Релізи, Реп та хіп-хоп

KALUSH & PANINI – Балабон (Сингл)

«Балабон» – фіт PANINI & KALUSH, який давно став хітом.

PANINI – молодий український репер, який стрімко набирає популярності. Він абсолютно не вписується ні в яку музичну категорію, адже має свій, специфічний, стиль. KALUSH – трушний реп-гурт, який просуває україномовний контент та піднімає соціально-важливі теми у своїй творчості. В колаборації ці 2 виконавці створили трек, який став хітом ще до моменту публікації повної версії.

Балабон – найочікуваніша прем’єра 2021 року. Аудиторія PANINI та KALUSH давно зацінила трек в мережі та чекала, коли хлопці випустять повну версію. Балабон – чистий фрістайл, адже трек був написаний за 8 хвилин по фану.

«Мій товариш з Києва закликав мене на такий колаб, мене зразу качнув його хук і я залетів з куплетом. Зробили по фану, дурачились, а вийшло прікольно.. Посвятили пісню балабону який висить на шапці, да, думаю цю штуку обділили люди увагою, так шо чекніть який концептуальний тречок вийшов, можливо в ньому закладений дуже глибокий філософський зміст…..а може і ні» — розповів Псючий Син, лідер гурту KALUSH.

PANINI: «Мені здалося, що фраза “бей балабон бала бала балабон” чимось нагадує стиль читки Олега і так склалося, що він підписався на мене за день до того, як я написав Балабон. Я скинув йому демку в дірект і він відразу ж написав мені за фіт на цей трек».

Качай трек та насолоджуйся крутий флоу.

KALUSH & PANINI – Балабон
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *