Kalush Orchestra - Вітер виє
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Kalush Orchestra – Вітер виє (Кліп)

Kalush Orchestra оспівують вічне кохання у своїй новій ліричній композиції “Вітер виє”.

Заявивши про трансформацію до мультифронтмен гурту, Kalush Orchestra випустили черговий ліричний реліз. Сольні партії в пісні виконують Тимофій Музичук, Саша Таб та Олег Псюк. І якщо раніше Тимофія асоціювали як сопілкаря гурту, то в останніх релізах його вокал надає пісням українського фольклорного звучання без участі сопілки, а за допомогою особливої манери виконання.

Kalush Orchestra - Вітер виє

“Я написав більше ніж 100 пісень про любов і зрозумів, що тобі завжди є що сказати тільки в тому випадку, коли твоє кохання дійсно істинне. Тому в кожній моїй пісні про любов, я розкриваю її по-новому, адже відчуваю її всіма фібрами душі протягом вже 3 років. І, я часто говорю, що люди можуть плутати влюбленість та любов, бо влюбленість – це коли ти береш, а любов – коли віддаєш. Круто, що ми усі змогли в пісні передати потрібні емоції”, – коментує нову роботу Олег Псюк.

“Вітер виє” про те, що у справжнього кохання немає терміну дії, що незважаючи на обставини та тривалість відносин, якщо це справжнє кохання – воно вічне. Це вже третя композиція гурту в оновленому звучанні та стилі. Вже скоро гурт відправляється у великий тур Україною в нових образах та з оновленою програмою, де можна буде почути нові треки та улюблені хіти Kalush Orchestra.

Дивіться кліп та слухайте пісню, яка вже доступна на всіх музичних платформах.

Kalush Orchestra – Вітер виє
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *