Kalush Orchestra - Це любов
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Kalush Orchestra – Це любов (Кліп)

Учасники гурту Kalush Orchestra презентували свіжу чуттєву пісню «Це любов» та супутнє відео до неї, де музиканти постають у нових, не звичних для себе образах.

Хлопці з Kalush Orchestra дорослішають, їхні образи змінюються, а композиції стають насиченими глибшими сенсами. Як зазначають виконавці, робота «Це любов» стала для них продовженням процесу трансформації їхнього гурту до «мультифронтмен-команди», де виокремлені три головні постаті: Саша Таб, Олег Псюк та Тимофій Музичук.

Kalush Orchestra - Це любов

У новій пісні, відповідно до назви, йдеться про силу почуттів та про взаєморозуміння. Головна ідея роботи полягає у твердженні, що справжньому коханню під силу подолати будь-які межі та кордони, воно буде існувати завжди, не зважаючи ні на що.

Виконавці зазначають, що їхня пісня «Це любов» може нагадати слухачам про власні життєві історії, від пристрасті яких завмирав світ навкруги. А коли вашої особливої людини не було поруч, цей самий світ утрачав абсолютно усі значення та сенси. Про ті історії, де було дуже чітко виокремлено головне і другорядне…

Додамо, що пісня «Це любов» вже доступна на всіх популярних музичних майданчиках.

Kalush Orchestra – Це любов
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *