Kalush Orchestra & The Rasmus - In The Shadows of Ukraine
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп, Рок та альтернатива

Kalush Orchestra & The Rasmus – In The Shadows of Ukraine (Кліп)

Хлопці з Kalush Orchestra спільно з музикантами відомого фінського гурту The Rasmus оприлюднили дуетну роботу. У ній поєднується легендарна рок-пісня з неповторною мелодикою вітчизняного фольку, створюючи нову ремейк-композицію In The Shadows of Ukraine.

«Довгоочікувана спільна робота з командою The Rasmus вже на ютуб-каналі Kalush Orchestra. Ми точно знаємо, що «сонце зійде, зникнуть всі вороженьки». Нашою місією є розказати максимально великій кількості людей про реальну ситуацію в Україні та мужність нашого народу. Саме тому було прийняте рішення відзняти відео до цієї композиції. Слава Україні!» – коментують у соціальних мережах учасники Kalush Orchestra.

Kalush Orchestra & The Rasmus - In The Shadows of Ukraine

Ідея співпраці народилася ще навесні, коли гурти вперше зустрілися.

«Я думаю, усі українці мого віку і трошки старші дуже добре пам’ятають цю пісню The Rasmus. Тоді мені було десь сімнадцять років, коли я почув її в перший раз, і потім цей трек у мене грав без зупинки. Ніколи не міг повірити, що познайомлюсь із гуртом, не кажучи вже про те, що зможу разом із ними зробити новий варіант цієї культової пісні», – прокоментував Олег Псюк з Kalush Orchestra.

«Ми одразу закохалися в самобутній саунд Kalush Orchestra – український фолк, реп, сопілки. Було справді наймовірно почути, як In The Shadows може відродитися! Тексти хлопців дуже влучно демонструють все те, що зараз коїться в Україні та в усьому світі», – каже Лаурі Ільонен з гурту The Rasmus.

Згідно з релізом, попереду ще чимало сюрпризів, а співпраця між гуртами продовжиться.

Kalush Orchestra & The Rasmus – In The Shadows of Ukraine

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *