Kalush Orchestra – Stefania
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Kalush Orchestra – Stefania (Кліп)

Stefania від Kalush Orchestra – це конкурсний трек для Нацвідбору Євробачення, який присвячується мамі лідера гурту Олега Псюка, яку так і звати – Стефанія. За словами музикантів, у них вийшла щира і душевна пісня, в яку закладено український етнічний код.

Олег також розповів, що до цього моменту ще ніколи не присвячував власні композиції своїй самій рідній людині, та і взагалі він би з впевненістю не сказав, що раніше його стосунки з мамою були настільки близькими. Втім, фронтмен Kalush Orchestra впевнений на всі сто відсотків, що його матір заслуговує на присвяту пісні. І він би дуже хотів заспівати цю пісню у прямому ефірі саме для неї.

Kalush Orchestra – Stefania

«Stefania є найкращим, що я для неї колись робив. Мама не очікувала такого, але я багато чого теплого хотів би сказати їй. Думаю, їй дуже приємно», – коментує вокаліст Kalush Orchestra.

Окрім особистісних моментів, учасники гурту також зазначають, що їм потрібен Нацвідбір, аби показати, як вони влучно та вдало можуть поєднувати фольклор із хіп-хопом.

Режисером кліпу до пісні Stefania виступив знаний вітчизняний кінорежисер Сергій Чеботаренко. За його словами, він хотів показати у кадрі настрої людей різних фахів у сфері інтертейменту. Цікаво, що прийняти участь у знімальному процесі мали можливість усі охочі прихильники гурту Kalush та проекту Kalush Orchestra.

Слідкуйте за фіналом Національного відбору вже 12 лютого!

Kalush Orchestra – Stefania

Ось як сприйняли новинку меломани:

  • «Не знаю, як там на Євробаченні буде, але мені Stefania в серці відгукується»;
  • «Пісня дуже класна, дійсно вартує побувати на Євробаченні. Але сама ідея кліпу поганенька – багато руху, купу людей, такі треки мають мінімалістичними»;
  • «Якби після другого приспіву додали народний жіночий вокал (колискову) , була б взагалі пушка»;
  • «Вважаю, що саме «Калуш» має перемогти! Пісня дуже хороша! Я за вас!»;
  • «Тільки тепер помітив, що кліп знято one-take-ом. Крутяк! Мій голос однозначно за Kalush»;
  • «Мелодія просто ідеальна! Нереально якісна музика! Той випадок, коли талановиті люди знають що роблять, вміють поєднувати речі, які, на перший погляд, непоєднувані, і там, де невмілі намішують “горох з капустою”, Kalush Orchestra створили дууууже цікавий, якісний та оригінальний продукт»;
  • «Калуш – топчик, має виграти відбір на Євробачення, але хотілося б, щоб допрацювали пісню, бо приспів фантастичний, а від решти композиції очікувала більшого. Після релізу повної версії трохи засмутилась»;
  • «Пісня – бомба! І сопілка на місці! А відеоряд одним кадром знятий без склейок – класна ідея, респект тим, хто за кадром. Хочу побачити вас на призовому місці, бажано першому».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *