Kalush Orchestra - Stefania
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Kalush Orchestra – Stefania (Кліп)

Одразу після свого тріумфу на Евробаченні, гурт Kalush Orchestra оприлюднив офіційний кліп до конкурсної пісні Stefania (не плутати з оприлюдненим раніше промо-відео). За словами музикантів, поділитися цим кліпом до початку конкурсу вони не могли, адже з великою вірогідністю організатори музичних змагань розцінили би його як політизацію композиції. А це забороняється правилами і могло би потятягнути за собою дискваліфікацію колективу.

Зйомка відео відбувалася в Бородянці, Ірпені, Бучі та Гостомелі. Музиканти попросили меломанів не повторювати побачене у кліпі, не заходити у зруйновані будівлі та не наражати своє життя на небезпеку.

На чолі креативної знімальної групи кліпу Stefania стояли Максим Ксьонда, Володимир Шкляревський та Станіслав Смірнов.

Kalush Orchestra - Stefania

“З самого початку я присвячував цю роботу своїй матері, але з початком війни композиція набула нових значень. І хоча у пісні Stefania відсутні рядки про військові дії, багато слухачів почали проводити асоціації з нашою матінкою-Україною. Ба більше, суспільство почало сприймати цей трек як гімн нашої війни! Тож якщо “Стефанія” відтепер характеризується як військовий гімн, я дуже хотів би, щоб цей трек став ще й одою нашій перемозі”, – коментує Олег Псюк з Kalush Orchestra.

Цікаво, що хлопці з Kalush Orchestra планують привезти до України кубок переможців Євробачення, а потім продати його на благочинному аукціоні, спрямувавши отримані кошти на потреби ЗСУ та гуманітарні нужди нашої країни. Після того гурт вирушить у велике турне.

Зауважимо, що кліп Stefania за добу набрав понад шість мільйонів преглядів і наразі знаходиться на першій сходинці трендів музичних відео YouTube.

Kalush Orchestra – Stefania

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *