Kalush Orchestra, bbno$, DITVAK - Ushme Uturbe
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Kalush Orchestra, bbno$, DITVAK – Ushme Uturbe (Кліп)

Kalush Orchestra презентували фанам свою запальну колаборацію з популярним канадським реп-виконавцем bbno$ під назвою Ushme Uturbe. Також у створенні треку взяв участь український саунд-продюсер DITVAK.

«Всім привіт! Хочу поділитись з вами нашою колабою із Kalush Orchestra та bbno$! Дуже цікаво почути вашу думку в коментах», – пише у соціальних мережах DITVAK.

Окрім самої пісні Ushme Uturbe, артисти також представили яскраве танцювальне відео до неї. Кліп знімали у Сполучених Штатах (місто Остін), відтак у ньому можна побачити українську та американську символіку. У ролику виконавці вирішили продемонструвати модні барвисті образи, а також чорні спортивні костюми з нанесенням неонового рожевого гербу України. Що ж стосується одягу bbno$ у кліпі – це синій класичний костюм та жовта штучна шуба.

Kalush Orchestra, bbno$, DITVAK - Ushme Uturbe

«Саме в місті Остін нам уперше випало зустрітися з Алексом (він же BBNO$), але одразу ж наше спілкування склалося та легко та весело, що при роботі на знімальному майданчику здавалося, наче ми є старими друзяками. Маємо надію, що вам припаде до душі результат нашої спільної роботи», – каже фронтмен Kalush Orchestra Олег Псюк.

За задумом виконавців, якщо поєднати фрагменти модерного американського репу з українською автентикою, можна отримати особливий продукт, який зможе надовго «засісти» у головах меломанів. А чи вийшло це у них – вирішувати вам!

Kalush Orchestra, bbno$, DITVAK – Ushme Uturbe

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *