KALUSH – Не маринуй
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH – Не маринуй (Кліп)

Хіп-хоп сенсація із Західної України: дебютний кліп «Не Маринуй» проекту Kalush!

Калуш – маленьке містечко в Івано-Франківській області, нова точка на карті українського хіп-хопу. Саме тут народився і виріс Олег Псюк, він же репер на прізвисько Псючій син. Володар неймовірно швидкої читки – унікальний флоу Олега не сплутаєш ні з ким іншим!

Хлопець навчався в місцевому коледжі, працював торговим агентом, працював на кондитерській фабриці і на будівництві. Нарешті, займався виробництвом бетонних кілець. У вільний час Псючій син писав треки з місцевим репером Nashiem Worryk і навіть випустив DIY-реліз під назвою «Торба». Але це була зовсім інша історія…

Проект Kalush – амбітне супер-тріо нової хвилі українського хіп-хопу. Учасники проекту читають реп на особливому сленгу, який зрозумілий тільки місцевим жителям міста Калуш.

Перші релізи хлопців виходять при могутній підтримці alyona alyona. Головна зірка української реп-сцени підтримала Kalush в Instagram і анонсувала запуск свого нового лейбла. Судячи з усього, саме Kalush стануть першими його резидентами.

Учасники проекту: лід-MC Псючій син, мультінструменталіст і майстер гри на народних інструментах Ігор Діденчук і супергерой темних вулиць Калуша – таємничий персонаж на прізвисько Килиммен. Збірний образ, який відображає музичний дух України.

Дебютний сингл/відео «Не Маринуй» знімався на вулицях Калуша командою Basket Films спільно з відомим хіп-хоп кліпмейкером DELTA ARTHUR – автором більшості хітових кліпів alyona alyona.

Варто відзначити, дата релізу – 17 жовтня була обрана хлопцями не випадково. Саме в цей день рік тому вийшов дебютний кліп alyona alyona під назвою «Рибки», який перетворив вихователя у дитячому садочку в Баришівці в головну сенсацію українського інтернету. Сама артистка раніше запропонувала призначити 17 жовтня Днем хіп-хопу в Україні.

KALUSH – Не маринуй
KALUSH в Instagram
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Intro says:

    Майже нічо не зрозуміло по тексту, але нічо так

  2. Максим says:

    Класна пісня круто співають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *