KALUSH & Leo Mantis - Хмари
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH & Leo Mantis – Хмари (Відео)

У травні поточного року гурт KALUSH презентував свою спільну роботу з популярною співачкою Jerry Heil, а сьогодні хлопці підготували для своїх прихильників ще одну дуетну пісню. До вашої уваги спільний трек KALUSH та Leo Mantis під назвою «Хмари».

Олег Псюк з гурту KALUSH: «Йо! Презентуємо вам трек «Хмари». Він був записаний ще раніше, але ми з Лео впевнені, що його тема буде актуальною завжди. Нам дуже сподобався процес створення цієї пісні та наша синергія. Ми задоволені результатом і презентуємо вам нашу спільну роботу.

Загалом наша країна дуже багата на талановитих співаків, і одним із них є Leo Mantis. Ми подумали, а чому б нам не заспівати разом? Що у нас з цього вийшло, ви маєте змогу почути просто зараз. Сподіваємося, наша співпраця припаде вам до душі».

Leo Mantis: «Наш feat був надзвичайно вражаючим художнім партнерством. Мені завжди була цікава співпраця з KALUSH, і я щасливий, що це вдалося втілити у життя. Ми одразу ж знайшли спільну мову та створили наші «Хмари».

KALUSH & Leo Mantis - Хмари

ДОВІДКА:

Гурт KALUSH був заснований у 2019 році, коли тоді ще майбутній фронтмен Олег Псюк, «кинув клич» у соціальних мережах, написавши, що хоче створити реп-гурт. Постійно діючий склад KALUSH наразі — це сам засновник та лідер гурту KALUSH Олег Псюк та МС КИЛИММЕН.

Leo Mantis вперше почули, коли він багато років тому записав аматорське відео, на якому він виконує пісню у своїй кімнаті гуртожитку. Відтоді він продовжив досліджувати глибини своєї музичної творчості і завжди хотів поділитися своєю любов’ю до музики зі світом. Леo як особа проста, але загадкова.

KALUSH & Leo Mantis – Хмари
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *