Kalush – Кєнт
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Kalush – Кєнт (Лірик-відео)

Загадкове реп-тріо Kalush продовжує тримати своїх слухачів в інтригуючому очікуванні дебютного альбому. Минулої осені вони стрімко увірвалися у медіа-поле з виходом пілотного синглу «Не Маринуй». Кулеметна читка лід-МС Псючего Сина, агресивні панчі від анонімного персонажа на прізвисько «Килим Мен» і етно-колорит живих народних інструментів. Ця самобутня компанія просто не могла довго залишатися непоміченою!

Тому вже другий реліз – сингл / відео «Ти гониш» Kalush дропнули на легендарному американському хіп-хоп лейблі Def Jam Recordings, який має потужне представництво в Польщі, де прямо зараз відбувається справжній бум реп-музики.

Наступний крок – фічерінг з головною зіркою української реп-сцени alyona alyona. Їх спільний реліз «Гори» вразив поетичним, атмосферним відео, на якому показано красу дикої природи України. Від релізу до релізу Kalush продовжували розкриватися по-новому. В «Гори» жорсткий вуличний натиск першого синглу змінюється більш повільним ліричним флоу, та вже куди простіше розібрати слова та зрозуміти слої сенсів між рядків.

Здавалося б, саме час анонсувати альбом, сольний концерт і тур! Але стандартні ходи не для цих хлопців. Після зимової паузи Kalush презентують новий трек та анімаційне лірик-відео «Кєнт», в якому знову занурюють нас в суворі реалії кам’яних джунглів. Сюжет як з фільмів Гая Річі, тільки в антуражі маленького міста Івано-Франківській області. Кент, який кинув. Що може бути прозаїчніше!

«Люди, які хочуть тебе кинути, врешті-решт залишаються кинутими самі», – говорить Псючій Син. Сюжет нового треку списаний з реальної історії. «У кента не вийшло. Врятувала приказка – довіряй, але перевіряй».

Реліз доступний для скачування і прослуховування в усіх онлайн-магазинах.

Kalush – Кєнт
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *