KALUSH & Jerry Heil – Хвилі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

KALUSH & Jerry Heil – Хвилі (Кліп)

«Хвилі» – нова спільна робота гурту KALUSH та співачки Jerry Heil.

За словами музикантів, у цій історії йдеться про рідні душі, що гублять одне одного у щоденній рутині. За допомогою символів і образів було візуалізовано слова композиції: цей ролик про надії, особливі символи, а також про щирі почуття.

Псючий Син з гурту KALUSH розповів, що добре пам’ятає, як минулого року взимку писав слова цієї пісні в горах. Тоді він милувався вечірніми краєвидами і вирішив розпочати свій куплет рядком «а мама каже пізно гуляти буде холодно». А вже наступної осені йому довелося поплавати у холодному Київському морі під час зйомок кліпу до цього треку. Словом, думки бувають матеріальними.

Учасники знімальної групи зазначають, що під час зйомок кліпу «Хвилі», всі обставини склалися якнайкраще, і ця історія отримала потрібну порцію чесності та емоційності.

У свою чергу Jerry Heil розповіла, що під час зйомок був великий контраст між дуже холодною погодою і гарячим процесом створення кліпу. До слова, через погодні умови навіть було дещо видозмінено сюжет – деякі сцени було вигадано буквально на майданчику.

«Найгірше було Олегу (Псючий Син, – прим.), який не тільки мав занурюватися в крижану воду і плавати на серфі, але йому ще і довелося вибиратися з-під моторного човна, під який його занесло під час зйомки», – поділилася емоціями Jerry Heil.

Режисурою кліпу займався Сергій Чеботаренко, який не так давно отримав дві відзнаки американського фестивалю FLIC за драматичну стрічку «Пульс». «Це відео є однією з ліпших моїх робіт за останній час у категорії музичних кліпів. У ньому вдало склалися всі частинки пазлу: погодні умови, обрані локації, акторська майстерність Олега і Яни, їхня відданість справі і щире прагнення зробити максимум», – каже режисер.

KALUSH & Jerry Heil – Хвилі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *