KALUSH & Христина Соловій – Таксі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

KALUSH & Христина Соловій – Таксі (Кліп)

«Таксі» – новий трек гурту KALUSH, створений спільно зі співачкою Христиною Соловій. До пісні також було відзнято офіційний кліп.

За словами музикантів, далеко не всі романтичні відносини завершуються щасливою кінцівкою – інколи пари приймають рішення розлучитися. Але відпустити людину, особливо якщо мова йде про кохану людину, це є ще тим викликом. Адже ваше постійне спілкування вже стало звичкою, а може навіть перетворилося у залежність. І саме про такий випадок розказали у своїй новій композиції учасники реп-гурту KALUSH та співачка Христини Соловій.

«Кохання є окремим фентезійним світом, зітканим зі спогадів, що лишаються картинками у пам’яті до кінця життя. Наша композиція «Таксі» – про розлучення. Пара розуміє, що більше не може бути єдиним цілим, знаходить тисячі аргументів, чому їхня спільна історія має закінчитися. Втім, коли молоді люди бачать один одного, або ж просто пишуть повідомлення, вони здатні сказати лиш одне – «тільки не сьогодні, не зникай в таксі», – розповіла про новинку Христина.

В офіційному кліпі до пісні «Таксі», фронтмен KALUSH (ака Псючий Син) та Христина Соловій зіграли пару, яка тільки-но припинила відносини, але все ще не може остаточно забути один одного.

«Я вточно знаю, що у кожної людини є дехто, кому вона могла би присвятити слова цієї пісні. Ця композиція розповідає історію, що втягує слухача, змушує його співчувати героям. Історію, яка була в житті кожного», – додає Псючий Син.

KALUSH & Христина Соловій – Таксі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *