KALUSH - До берега йду
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH – До берега йду (Кліп)

Учасники гурту KALUSH порадували вітчизняних меломанів своїм новим треком під назвою «До берега йду», який було оприлюднено у супроводі офіційного кліпу. У свіжій композиції музиканти закликають слухачів завжди бути вірними власному Я та ніколи не опускати руки на шляху до омріяної мети.

Пісню і кліп було презентовано на офіційному Ютуб-каналі команди та на всіх популярних медіа-платформах.

За словами хлопців, «До берега йду» має на меті донести до слухачів твердження про те, що всі ми маємо залишатися вірним самим собі та демонструвати незламність перед життєвими перешкодами, які трапляються досить часто. Учасники KALUSH метафорично розповідають у пісні про човен та берег, які є символами життєвого шляху та нашої мети відповідно.

KALUSH - До берега йду

Як зазначив лідер KALUSH Олег Псюк, у свіжій композиції йдеться про силу внутрішнього духу. У цій роботі слухача закликають не піддаватися зовнішньому впливу, триматися своєї дороги, із кожним кроком примножуючи силу та мотивацію. «Ми маємо вірити у те, що ми робимо, не зважаючи ні на що», – каже фронтмен команди.

Саунд-продюсером треку виступив Стас Чорний. Він зауважив, що пісня «До берега йду» є символом життєвого вектору: «Практично кожна людина має власний внутрішній сенс життя або велику життєву мету. Ми щоденно працюємо над собою та самовдосконалюємося для її досягнення».

Словом, трек «До берега йду» втілив рішучість, оптимістичні погляди та віру у власні сили. Це мотиваційна робота, яка має надихати прихильників продовжувати рух вперед, усупереч обставинам.

Режисером кліпу до пісні «До берега йду» виступив Ігор Павлюк.

KALUSH – До берега йду
Apple Music | Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *