KALUSH feat. alyona alyona – Гори
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH feat. alyona alyona – Гори (Кліп)

Історія амбітного супер-тріо KALUSH почалася з активної підтримки від alyona alyona в її особистому Instagram. Тоді ж стало ясно, що хлопцям допомагає все та ж команда, яка рівно рік тому займалася запуском самої Альони. А вже з виходом наступного відео калуські репери повідомили сенсаційну новину про підписання їх культовим хіп-хоп лейблом Def Jam. Поки буквально кожна нова робота KALUSH тільки підсилює інтригу і розмови навколо їхнього проекту. Але, поклавши руку на серце, багато хто чекав від них, мабуть, найбільш логічного і очевидного кроку – неминучої колаборації з Альоною.

І ось цей день настав. Alyona alyona і KALUSH представляють нову спільну пісню «Гори» і кліп на неї – щиру і красиву присвяту українській природі. «Я пишаюся Україною, величчю її природи і тим, що народилася на цій землі», – зізнається Альона Савраненко. Режисером відео став Антон Шинкаренко. Раніше він зняв попередній кліп KALUSH «Ти гониш», в якому змусив хлопців виконувати трюки з вогнеметом і стрибати з парашутом.

У своїй новій роботі «Гори» він знову піддав небезпеці життя музикантів. «Зйомки тривали 2 дні по більше ніж 20 годин, в дуже щільному графіку. Альоні доводилося бороти свій страх висоти. Для того щоб дістатися на одну з локацій, потрібно було переступати через значні тріщини та розломи у скелі. Дерево, на якому сидять хлопці з KALUSH, розташоване над урвищем, на ньому було дуже небезпечно перебувати, але хлопці вкотре пішли на ризик, за що їм величезний респект!» – коментує автор кліпу.

Рішення про зйомки було прийнято у другій половині жовтня, щоб потрапити на найкрасивіший час в Карпатах – золоту осінь. За півтора тижні до наміченої дати режисер Антон Шинкаренко та його команда проводили скаутинг локацій, і успішно впоралися з цим завданням. Але вже на наступний день після їх повернення до Києва в горах випав сніг, що поставило під загрозу весь знімальний процес. Справа в тому, що якщо на висоті 2000 метрів випадає сніг, він може не розтанути до весни. На щастя, гори були на боці артистів. За пару днів до старту зйомок почалося потепління, і практично весь сніг розтанув.

За словами режисера, вибір локації був очевидний для всіх. «Гори займають особливе місце в моєму серці, я часто вибираюся в Карпати, ця атмосфера безумовно близька мені. У кліпі хотілося показати широту, самотність і тяжкість Карпатських гір. Перед написанням сценарію я подивився фільм “Тіні забутих предків” Параджанова. Крім того, я надихався культурними особливостями цієї місцевості і, звісно, самою піснею», – говорить Антон.

Сингл «Гори» вийшов на лейблі Def Jam і вже доступний для стрімінга і скачування в усіх магазинах.

KALUSH feat. alyona alyona – Гори

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Виталина says:

    Мені дуже сподобалась ця пісня, це неймовірне виконання української пісні, кліп також чудовий. Колуш та Альона ви неймовірні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *