KALUSH, Adam, Balsam - Останній раз
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

KALUSH, Adam, Balsam – Останній раз (Відео)

Учасники гурту KALUSH продовжують радувати меломанів цікавими дуетними роботами з яскравими вітчизняними виконавцями у рамках проєкту KALUSHcollab.

«Останній раз» – це пісня, у якій змальовано моменти минулого, романтизм та втрачене кохання, але разом із тим вона знаменує пошуки надії та нового початку. Трек пронизують внутрішні монологи та роздуми про кохання, розставання та силу почуттів.

«Йо, ми продовжили записувати круті колаби, тому ловіть нову пісню «Останній раз», створену разом із Adam та Balsam. У цій композиції відтворено миттєвість перед розставанням, коли всі слова та дії набувають особливих сенсів та демонструють близькій людині її величезне значення. Тож послухайте нашу спільниу пісню та поділіться враженнями», – каже лідер KALUSH, Олег Псюк.

KALUSH, Adam, Balsam - Останній раз

Ось що розповів про новинку Михайло Клименко (Adam): «Наша співпраця була неймовірно цікавою, не зважаючи на те, що ми не працювали разом ніколи раніше. Вона була крутою і легкою, такою творчою! Всі були дуже сильними у своїй частині роботи: хлопці, які долучилися, наш аранжувальник і саунд-продюсер Михайло Мелкумян та гітарист Adam Маким Козаченко. Ми створили цей трек на такій собі чоловічій зустрічі. Сподіваюся, що пісня вам припаде до душі і ви додасте її до своїх плей-листів».

Додамо, що композиція та відео «Останній раз» стали для KALUSH другою дуетною роботою цьогоріч – у лютому музиканти оприлюднили пісню «Десятка», до створення якої долучилася Марина Круть.

KALUSH, Adam, Balsam – Останній раз
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *