KALUSH - А ти знала
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH – А ти знала (Кліп)

Учасники гурту KALUSH презентували свіжу чуттєву композицію під назвою «А Ти Знала» та відео до неї. Це робота про кохання, адже у ній змальовано історію знайомства та спільного життя фронтмена колективу Олега та його коханої Олександри. Композицію наповнено теплими спогадами про важливі для пари місця та події, про особливі почуття та емоції.

«Я присвячую даний трек своїй малій. Окрім мультиплікаційних фрагментів, у відео ви також зможете побачити чимало кадрів з нашого особистого сімейного архіву», — розповів про нову роботу лідер KALUSH Олег Псюк.

«Дякую за цей подарунок, коханий! Ти мій найкращий дарунок долі! Ти робиш мене неймовірно щасливою! Дякую тобі за все», – відповіла у соціальних мережах Олександра.

KALUSH - А ти знала

Створенням анімаційного відео до пісні займався Gosha Kosmо. Ось що він розповів: «Йоу! Ситуація така: на початку червня мені зателефонував Олег Псюк з Kalush і сказав, що записав пісню для своєї дівчини, яку планує презентуваті на її день народження. Відповідно, такому треку нужен класний відеоряд. Обмінялись ідеями и невдовзі приступили. За цей час я передивився сотні фоток і відео з особистих архівів, а за допомогою Squad agency ми реалізували мультиплікаційні сцени з життя наших героїв. І навіть повністю відтворили у 3D-анімації їх перший поцілунок). Вийшло душевно».

KALUSH – А ти знала

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *