KADNAY - Відпусти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KADNAY – Відпусти (Кліп)

«Відпусти» – нова композиція від хлопців з гурту Kadnay, яку було оприлюднено в мережі разом із офіційним кліпом. Режисером відео виступив Костянтин Гордієнко.

Як зазначив Пилип Коляденко, у пісні «Відпусти» йдеться про завершення дечого для того, щоб віднайти нові сили тут і тепер. Вона про болісні втрати, але й про віднаходження життєвого шляху. Вона про винятковий душевний стан і про неодмінне прийняття свого я та свого призначення. Вона про вимушене розставання задля перемоги. За словами автора, дана композиція здатна комусь полегшити біль, заспокоїти. А дехто пропустить її крізь серце та полине у глибинні емоції. Адже він намагався не писати пісню, не створювати музику, не шукати вірні рими, а хотів розповісти історію.

KADNAY - Відпусти

«Згадуючи те, скільки нам довелося пройти, скільки всього загубили, скільки втратили, в цьому всьому може здаватися, що це і було «життя». Але ми тільки починаємо жити. Душею і серцем. Сильні і незалежні. В любові та підтримці. І тільки від нас залежить яких кольорів, емоцій та згадок набере саме це життя. Сьогодні! Слава Україні!» – коментують учасники гурту Kadnay.

Свіжа робота «Відпусти» вже доступна на всіх цифрових платформах.

KADNAY – Відпусти
Ццифрові майданчики


Ось деякі відгуки про новинку:

  • «Аранжування шикарне, чується стиль минулих десятиліть, таке переплітання часів»;
  • «Закохана у цю пісню, і від побаченого заплакала, бо це дуже чуттєво. Відгукнулося. Вдячна вашій команді. Ваша творчість зараз така потрібна»;
  • «Саме ця пісня допомагає мені пережити складні моменти нашого життя»;
  • «Світло посеред темряви. Нові сенси. І почуття, які поза часом і простором»;
  • «Це саме те, що потрібно українському шоу бізнесу. Ви нереальні»;
  • «Дякую за проникливе виконання і естетичне задоволення, яке вдалося отримати ! А українська лине вуст, як мед. Дуже красива пісня».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *