KADNAY – Відчуваю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KADNAY – Відчуваю (Кліп)

Відомий кліпмейкер Алан Бадоєв зняв чаруючий кліп для електронного поп-проекту KADNAY під назвою «Відчуваю». Зазначимо, що наразі учасники дуету, Дмитро Каднай (вокал, гітара) та Філіп Коляденко (вокал, гітара, клавіші), працюють над майбутньою платівкою українською мовою, а титульний трек «Відчуваю» – її перший оприлюднений сингл.

Знімальний процес тривав близько доби – весь цей час команда працювала над реалізацією ідеї кліпу в одному з київських лісів, оточеним озерами. Загадкова, таємнича атмосфера як ніколи точно змогла передати всю сутність композиції. За задумом режисера Алана Бадоєва, саме природа є провідником для двох люблячих людей – від пристрасної, нестримної любові героїв, Діми Кадная та акторки Даші Панасенко, все навколо буквально завмерло. І саме на ці чуттєві вібрації кохання збіглися і жителі лісу – від павуків і змій до цвіркунів і черв’яків.

«Я дуже натхненний нашою колаборацією з групою KADNAY. З самого початку ми хотіли створити особливу візуальну мову, щоб розповісти історію одного поцілунку. Наші герої проживають ціле життя за одну ніч любові. Музика і відчуття хлопців направили мене в русло містичного реалізму Габрієля Гарсії Маркеса», – розповів режисер кліпу «Відчуваю» Алан Бадоєв.

«Ми з нетерпінням і хвилюванням відпускаємо цю музичну картину у світ. І хочемо, щоб кожен глядач хоча б на мить відчув цю невагомість, таємницю і теплоту в грудях, яку нам дарує любов», – додав Дмитро Каднай.

Українська музика: KADNAY – Відчуваю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *