KADNAY – Відчуваю
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KADNAY – Відчуваю (EP)

Дмитро Каднай і Філ Коляденко нарешті презентували у мережі обіцяний україномовний міні-альбом «Відчуваю», концертна прем’єра якого відбулася декілька тижнів тому у столичному «Сентрумі». Свіжий ЕР вмістив у себе п’ять основних треків та бонусну англомовну пісню, поставши перед слухачем у вигляді цілісного музичного полотна зі своїми особливими родзинками та музичними нюансами. Звісно, його основа – це звучання у стилістиці модерної поп-музики, але разом з тим музиканти помітно попрацювали і з супутніми жанрами, утворивши сміливий симбіоз релаксу, танцювальних ритмів та романтики.

Варто сказати кілька слів про згадану нами на початку концертну презентацію. Перше, що спадає на думку при згадці даного виступу – це просто-таки шалена підтримка гурту KADNAY публікою. Складалося враження, що музикантам можна було взагалі нічого не робити на сцені, але всі присутні продовжили б так само несамовито підтримувати команду, підспівувати знаним трекам і витанцьовувати під ритми новинок. За цим враженням, без сумніву, криється важка артистична робота хлопців, якісний саунд та виконавицька харизма. До речі, ще одним підтвердженням народної любові став той факт, що міні-альбом «Відчуваю» миттєво увірвався до топ-продажів в українському iTunes.

«Ми вважаємо цей альбом по-справжньому сміливим та сильним. Він має зламати багато стереотипів, що стосуються української молодої музики. Ми кожного дня витрачаємо дуже багато сил на усілякі експерименти, на реалізацію, здавалося б, неймовірних ідей, щоб відкрити для вас дещо нове, розвинути не існуючі досі напрямки. Впевнені, ми точно здивуємо слухачів! Окрім свіжого звучання, в міні-альбомі «Відчуваю» присутня потужна енергетика, яку кожен з нас намагався максимально вкласти у нього», – кажуть KADNAY.

Якщо ви також відчуєте ритм, у якому б’ються серця виконавців із перших секунд прослуховування, ви можете підтримати проект, офіційно придбавши цифрову копію релізу за наведеними посиланнями.

Українська музика: KADNAY – Відчуваю

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *