KADNAY – Тіло
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KADNAY – Tilo (Кліп)

12 червня 2018 року відбулася офіційна прем’єра нового кліпу фіналістів нацвідбору на Євробачення-2018 гурту KADNAY на пісню TILO. Режисером відео став Іларіон Єфремов, відомий своїми роботами для колективу «Время и Стекло», Michelle Andrade, Alekseev та інших.

Зйомки кліпу проходили у Києві та зайняли у команди рівно одну добу. Головними героями ролику виступили самі учасники гурту KADNAY – цього разу у повному складі, а також актриса Валерія Лакіна. За словами творців, нове футуристичне відео KADNAY не просто є дуже атмосферним, в тому числі завдяки специфічній графіці, а ще й здатне ввести глядача в медитативний стан, допомагаючи на час піти від звичної реальності.

«Ця робота про пошук. Ми шукаємо… Ми любимо… Ми творимо…» – лаконічно коментує новинку режисер кліпу Іларіон Єфремов.

Варто зауважити, що нове відео одразу ж викликало ажіотаж у шанувальників KADNAY, які залишили чимало схвальних відгуків у соціальних мережах та безпосередньо на сторінці проекту у YouTube. Ось деякі з них: «Незвично бачити від вас такий формат кліпу, це щось нове, але ви впоралися! Яскраво, динамічно і круто, як і ви самі»; «Жанр кінохітів 80-х років дуже навіть круто реалізували: «Згадати все», «Назад у майбутнє», моментами навіть елементи StarWars»; «Кліп красивий, еротичний, але не вульгарний. Залишає місце для фантазії»; «Якщо хлопці з KADNAY за щось беруться – завжди виходить стильно і просто приголомшливо».

KADNAY – Tilo

Kadnay у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Мені сподобалося. Прикольна пісня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *