KADNAY – Притулись до мене
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KADNAY – Притулись до мене (Лірик-відео)

Гурт KADNAY презентував атмосферне лірик-відео до свіжої пісні «Притулись до мене», головні ролі якого виконали дівчата з Freedom-Ballet & Freedom-Jazz. Автор слів та музики – фронтмен команди Дмитро Каднай.

Раніше музиканти зазначали, що часто їхні пісні початково пишуться англійською мовою, після чого вже перекладаються, але згадана новинка стала виключенням з даного правила. «Ця пісня народилася у мене з одного рядка «Притулися до мене». Я просто одного разу почав награвати риф і до нього одразу ж якимось чином з’явився цей вислів. Тут не було жодних варіацій англійського тексту, єдине що, коли куплет доробляв, то там був маленький шматочок англійською, який викликав у мене певні труднощі з адаптацією на українську мову», – каже Дмитро.

Цілком можливо, що пісня «Притулись до мене» у майбутньому буде укомплектована не тільки лірик-відео, а ще й офіційним кліпом. Ось що каже з цього приводу Дмитро Каднай: «Я продовжую закидати ідеями нашу команду, подивимося, чи реалізуються вони, чи ні».

Свіжа композиція має увійти до майбутнього україномовного лонг-плею від KADNAY, який наразі знаходиться на стадії накопичення пісенного матеріалу. За словами хлопців, ідей та напрацювань у них дуже багато, а от куди у фіналі їх заведе власна музика, виконавці достовірно і самі не знають. Натомість вони точно знають, що платівка вийде якісною і крутою. Тому слідкуйте за наступними новинами!

KADNAY – Притулись до мене

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *