KADNAY – Полон
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KADNAY – Полон (Альбом)

«Полон» – четвертий за рахунком альбом музикантів поп-гурту Kadnay, який вже доступний для меломанів чи не на всіх офіційних платформах. За словами учасників проекту, кожна з семи пісень нової платівки є невеличкою, але дуже глибоко прожитою життєвою історією.

«Альбом «Полон» вийшов дуже складним музично, насиченим, з важкими партіями. Ми багато репетирували, іноді засиджувалися до третьої ночі. Нам хотілося зіграти його на концерті максимально близько до студійної версії. Тому для кожного з нас цей диск став наступним рівнем. Після презентації хочемо домогтися ще більшої популярності, хочемо, щоб альбом розійшовся величезним тиражем і щоб його почуло якомога більше людей», – каже Дмитро Каднай.

«Ми не мали жодних концептуальних ідей, не об’єднували треки під одну тему. Але всі треки дуже чесні. У них закладені всілякі емоції, перенесені з різних відрізків часу. А головне, музики стало ще більше! Експериментів, звучання, партій, співзвучних злиттів, інструментів – ми відкрили щось нове і вже не терпиться це показати!» – коментує Філ Коляденко.

Також музиканти зазначили, що якщо послухати всі їхні чотири альбоми, можна помітити, що вони абсолютно різні, і навіть під час їхнього запису використовувалися різні музичні інструменти. Відтак, хлопці ніколи не зупинялися у саморозвитку та експериментах, плануючи і надалі після кожної репетиції або концерту ставати кращою версією самих себе.

KADNAY – Полон
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *