KADNAY – Полон
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KADNAY – Полон (Кліп)

Сьогодні відбулася прем’єра кліпу гурту KADNAY на сингл «Полон» із крайнього альбому музикантів, презентованого навесні цього року.

«Приходить час… І де б він не був, навіть на краю землі, він біжить назустріч… Занурюючись все глибше, він рухається туди, де мрії і свобода об’єднуються в один горизонт, де небо сяє новими фарбами, коли знайдуться відповіді… І тільки долаючи перешкоди, він загартовує силу… Тому шлях ніколи не буває простим, колись ти рухаєшся назустріч з самим собою», – йдеться у прес-релізі до кліпу «Полон».

Ось що розповів про ідею відео його режисер Костянтин Гордієнко: «Цю роботу хотілося зробити дуже чоловічою. Адже сам процес подолання перешкод є дуже важливим для становлення особистості. Коли шукаєш відповіді на запитання до самого себе, найголовніше – дія. Бездіяльність руйнує».

«У цій роботі все по-чесному. Це не кадри заради кадрів. Це праця, робота над собою кожного учасника процесу. Підготовка зайняла місяці. Всім було неймовірно важко… Були зустрічі зі своїми власними страхами, подолання перешкод, ризик… Але це того коштувало! Знаєте, я стикаюся з цим часто у своїй діяльності, коли просто художнє завдання і його виконання змінює людей, робить їх сильнішими, впевненішими і більш вільними. Це прекрасно!» – поділилася своїми відчуттями продюсер групи Олена Коляденко.

Зйомки проходили в мальовничому Коростишівському гранітному кар’єрі. У новому відео взяли участь вся команда KADNAY і артисти Freedom Ballet.

Нагадаємо, що 17 жовтня відбудеться концерт-перформанс артистів в клубі Caribbean Club, де музиканти презентують один з нових синглів.

KADNAY – Полон
KADNAY y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *