KADNAY & LIDA LEE – Монстр
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KADNAY & LIDA LEE – Монстр (Відео)

Нещодавно відбулася презентація спільної музичної роботи хлопців з гурту KADNAY та LIDA LEE під назвою Monster. Авторство слів і музики належить Пилипу Коляденко з KADNAY.

«Монстр… Від нього може перехопити подих, може піднятися тиск, можуть спітніти долоні. Це через велике прагнення торкнутися до нього, відчути монстра, збагнути його сутність та, можливо, перейняти його силу. Це є спробою заволодіти пристрастю й особистими почуттями. Монстр є міфічним створінням, богинею насолоди, яка харчується емоціями чоловіків. Це той випадок, коли цікавість побути трохи в її полоні більше здорового глузду», – кажуть виконавці.

Емоційно-насичена композиція «Монстр» є сумішшю електропопу та RnB, приправленою вибуховою лінією ударних зі стрімкою динамікою та енергійними ритмами, що доповнюється потужним гітарним соло.

«З Лідою (LIDA LEE) ми познайомилися декілька років тому – вона максимально талановита співачка зі своїм власним особливим звучанням. І от, нещодавно ми вирішили запропонувати їй створити разом пісню. Вона стала справжньою «родзинкою», чудово доповнивши нашу свіжу композицію», – коментують учасники KADNAY.

KADNAY & LIDA LEE – Монстр

KADNAY & LIDA LEE – Монстр

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *