KADNAY – Колискова
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KADNAY – Колискова (Кліп)

Хлопці з гурту KADNAY завершили роботу над кліпом до пісні «Колискова» і вже чекають на відгуки від глядачів. Свіжий кліп команди за своїм духом дуже нагадує повноцінний драматичний фільм про історію взаємин молодої пари, для якої будь-які перепони не можуть стати бар’єром на шляху до справжніх почуттів. Режисер роботи Макс Делієргієв прагнув віднайти ті почуття, які всі часто намагаються приховати, а не просто показати у кадрі награну любов чи пристрасть. Що ж, здається, задум таки вдався.

«Колискова» – це вже третій за ліком екранізований трек KADNAY з їхнього останнього україномовного міні-альбому «Відчуваю», про який ми розповідали читачам «Нотаток». До слова, самі учасники гурту, Дмитро Каднай і Філ Коляденко, з’являються у відео лише епізодично, а весь задуманий режисером нерв роботи, чудово втілили головні герої Катерина Молчанова та Арсеній Марков.

«Режисера Максима Делієргієва я знаю з 12 років! Я йому в театральній студії, в перервах між репетиціями, геометрію пояснювала. Через 18 років ми знову попрацювали разом. Кліп для групи KADNAY ми знімали на початку літа, а вже у його завершенні відбулася прем’єра», – коментує виконавиця головної жіночої ролі Катерина Молчанова.

Також варто додати, що незабаром столичні прихильники гурту зможуть почути «Колискову» та чимало інших творів KADNAY наживо. «Київ, ми дуже чекаємо зустрічі з тобою! 7 вересня, Зелений театр. Ми презентуємо нову програму, де ви зможете почути наші нові пісні. І ми дуже сподіваємося, що вони вам сподобаються», – запрошують усіх музиканти.

KADNAY – Колискова

KADNAY у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Гарна пісня! Чудовий кліп!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *