К402 – Знайду
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

К402 – Знайду (Сингл)

«Я знаю вже тебе давно, але так і не зрозумів… Приховуй правду – все одно! Знайду її на цій Землі», – співає в новій пісні під назвою «Знайду» фронтмен львівського гурту K402 Сергій Случак, який, власне і є автором та творцем цього свіжого треку. Композиція «Знайду» не так давно з`явилася на офіційних сторінках формації у соціальних мережах, а також на сервісі Soundcloud, тож наразі всі бажаючі мають змогу з нею детально ознайомитись. Стилістику свого нового твору музиканти охрестили soul-rock або ж музика для подорожей автівкою, на що, до речі, також натякає обкладинка синглу.

У новопредставленій пісні «Знайду» йдеться про несподіванки, при чому несподіванки відверто негативні, які часом можуть походити від самих неочікуваних осіб. Здавалося б, ти знаєш людину вже далеко не один день та навіть рік, але іноді, на жаль, трапляються ситуації, коли брехня запускає свої пазурі навіть у такі, з першого погляду, взагалі безхмарні відносини. Вокаліст K402 присвячує цю композицію всім своїм близьким людям, прикріплюючи до неї щире побажання ніколи не втрапляти у подібні життєві аспекти та якомога рідше відчувати на собі вплив нещирості та побрехеньок.

Нагадаємо, що не так давно K402 оприлюднили у мережі свій попередній інтернет-сингл Julieta, про який ми звісно що згадували на нашому сайті. Цей трек, так само як і вищезгадана пісня «Знайду», обов’язково увійде до наступного повноформатного альбому колективу, який, до речі, стане третім за ліком студійним лонг-плеєм львівської команди.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *