К402 – Сон
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

К402 – Сон (Сингл)

Львівський гурт К402 презентував слухачам свій новий сингл під назвою «Сон», який є для музикантів по-справжньому особливим.

Вся справа в тому, що теперішній барабанщик гурту К402 Сергій Бойко в минулому грав в іншому колективі HappyEnd, який свого часу завершив існування через раптову смерть вокаліста та близького друга Сергія Олега Станішевського. Саме Олег є автором вищезгаданої композиції «Сон».

«Після смерті Олега ця пісня лишилася немов незакінченою історією для всіх, хто був знайомим з творчістю HappyEnd. Композиція «Сон» тоді буквально врізалася в мій мозок, ніколи не набридала та не залишала в спокої. Через декілька років до нашого гурту приєднався барабанщик Сергій Бойко, якому моя ідея записати на студії «Сон» дуже припала до серця і ми вирішили невідкладно це зробити», – розповів нашому сайту лідер К402 Сергій Случак.

Тож тепер можливість ознайомитись із цим особливим для хлопців твором з’явилася також в усіх охочих українських меломанів. Долучайтеся до офіційних спільнот К402 у соціальних мережах для того, щоб не пропустити анонси та наступні релізи музикантів!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *