К402 – Julieta
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

К402 – Julieta (Сингл)

З радістю презентуємо вам ще одну нову, майже містичну композицію від хлопців з львівського гурту К402 під назвою Julieta, яка стала доступною слухачам практично одразу після релізу попереднього треку «Сон», про який ми вже згадували на нашому сайті. І це не дивлячись на те, що Julieta була записана більше року тому, при чому одразу у двох варіаціях, але про все по порядку.

Отже, сталося так, що дві перші варіації «Джульєтти» безслідно зникли, але музиканти К402 довго не засмучувались, адже з часом технічне рекордингове оснащення на студії було суттєво покращено, тож учасники колективу з новими силами вдруге взялися за стару пісню. Записавши вокал та всі інструменти, попереду вони мали лише зведення, але у роботі над треком знову настала пауза.

Як розповіли «Нотаткам» музиканти К402, так вже сталося, що з їхньою новою композицією, окрім всього іншого, тісно пов’язані нещодавні жахливі теракти у Парижі. Адже саме в той кривавий день вокаліст гурту Сергій Случак разом зі своєю коханою Юлією прогулювалися мальовничими вуличками французької столиці, а вже за декілька годин сталася біда.

«Вже в грудні, працюючи над іншими піснями, ми випадково ввімкнули «Джульєтту», чомусь вирішили спробувати підспівати у декількох місцях і в результаті повністю перезаписали голос та беки. Тоді нам здавалося, що пісня ніби чекала нашого повернення з Парижу і переспіву під новими враженнями», – поділилися із нашим сайтом львів’яни.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *