К402 – Хтось в небесах
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

К402 – Хтось в небесах (Сингл)

Музиканти відомого львівського гурту K402 представили своїм слухачам новий сингл – оновлену версію композиції «Хтось в небесах», яка увійшла в перший студійний альбом колективу під назвою «Красива сумна». Як розповіли учасники гурту, ця пісня була з ними протягом всього творчого шляху, повсякчас мотивуючи та надихаючи гурт на нові музичні звершення.
«За весь період діяльності гурту К402, який було засновано у 2007 році, колектив пережив чимало: постійні зміни складу, вимушені паузи у творчих процесах, внутрішні сумніви, експерименти та пошуки самих себе. Увесь цей час залишалося незмінним одне – пісня, яка супроводжувала нас від самого початку і дотепер, яка надихала не здаватися, вірити і любити, з перших нот якої нас впізнавали і підтримували. На сьогодні вона стала ще більш актуальною», – значиться в анотації до нового синглу.
Наразі музиканти активно працюють над своїм третім повноформатним альбомом, дві пісні з якого вже записано та ексклюзивно транслюються на західно-українських радіостанціях. Більше того, останні концерти K402 мають за основу саме новий матеріал, що дозволяє прихильникам ближче ознайомитись із новими композиціями ще до релізу платівки. Проте, за словами учасників гурту, їм дуже важко прощатися зі старими піснями, які мають для кожного з них велике значення. Саме тому, так саме як і новопрезентований сингл «Хтось в небесах», деякі з них отримують нове життя і звучать тепер дещо по-іншому.
Слідкуйте за новинами та анонсами від гурту K402 на сторінках офіційних спільнот ВКонтакті та Фейсбуці.
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/175108901″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *