K.ODA – Vpademo
Електронна музика, Матеріали, Релізи

K.ODA – Vpademo (Сингл)

Електронний сайд-проект співачки Кіри Мазур під назвою K.ODA презентує новинку «Впадемо». Цікаво, що початково дана формація планувала видавати релізи англійською мовою та навіть оприлюднила минулого року свій дебютний англомовний ЕР Ode to me. Втім, плани виконавиці змінилися і наразі ви маєте можливість познайомитися з треком Vpademo, який є українізованим варіантом композиції Feel зі згаданого міні-альбому.

«Знайомтесь! Моє альтер его – K.ODA. Не можу втримати в собі любов до різноплановості! Ну не можу і все! І поки я в турі, K.ODA живе своїм повноцінним життям. Взагалі я слухаю всю музику, абсолютно! Від року до репу. У кожному напрямку є улюбленець. І електронна музика – вона як море. Тону в ній. На численні прохання, українська версія треку Feel – «Впадемо» вже на музичних сервісах», – пише у соціальних мережах Кіра Мазур.

Додамо, що K.ODA і трек Vpademo – це своєрідний музичний експеримент співачки і діджеїв радіостанції DJ FM – iPunkz & Gonibez (Prod. By DJ FM & Igor Kovalsky). Пропонуємо і вам зануритися у світ якісної української електронної музики разом з K.ODA.

K.ODA – Vpademo
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *