Justmarried - E.P.
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Justmarried – E.P.

Молодий альтернативний гурт з міста Рівне під назвою Justmarried молодим може вважатися лише формально, адже трійко його учасників є кращими друзями, які знають один одного буквально з першого класу школи. Саме у школі розпочалася їхня подорож тоді ще незнаними музичними шляхами, на яких вони у 2009 році записали декілька композицй. При чому зробили це досить професійно на відомій рівненській студії “Індюк рекордс”. На той час було оприлюдненно дві авторські композиції Justmarried – “Не моє” і “Радіо”, які в принципі не вміщалися в певні рамки якогось одного музичного стилю, як і вся подальша творчість колективу. Хтось каже, що це схоже на панк-рок, хтось – інше, проте учасники гурту вирішили не заганяти себе у певні стилістичні рамки, створюючи музику яка їм просто до вподоби.
Новостворений гурт почали запрошувати на виступи у рідному місті і за його межами. Музиканти Justmarried, усвідомлюючи певний успіх їх музики у слухачів, ніколи не випускали з думок запис дещо більшого, ніж декілька студійних пісень. І от, прямуючи до повноцінного альбому, учасники гурту презентували свій дебютний повноцінний ЕР-реліз із однойменною до гурту назвою. Міні-альбом рівнян вмістив у себе п`ять цікавих композицій, дві з яких воконуються ангійською мовою і ще три українською. Розповсюджується ж вищезазначений реліз на вільній основі в Інтернеті, тож якщо хтось бажає завантажити міньйон до своїх мобільних пристроїв чи плеєрів, може скористатись цим посиланням.
Серед інших досягнень молодого гурту можна також виділити вихід із іншими 15-ма колективами у фінал нещодавного конкурсу “Pepsi stars of now” і виступ на його фінальному концерті у київському Зеленому театрі.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/14418630″ params=”color=494543&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *