July 8 – Закохана
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

July 8 – Закохана (Сингл)

Маємо для вас ще одну композицію, видання якої було приурочено до вчорашнього Свята всіх закоханих – до вашої уваги новий сингл молодого черкаського гурту July 8 із символічною назвою «Закохана». Авторкою слів і музики свіжого треку виступила фронтвумен гурту Юлія Ярошенко. Цікаво, що робота над згаданою композицією тривала аж близько року, адже до створення пісні «Закохана», окрім, власне, основного складу гурту, було також долучено достатньо велику кількість запрошених музикантів. Зокрема, учасниками July 8 до спільної роботи було покликано майстрів мідно-духових інструментів, перкусії (тамбурин, шейкер, кастаньєти), клавішних, гітариста із навичками стиля іспанського фламенко, та на сам кінець трьох звукорежисерів, які накопичували і зводили музичний матеріал.

«Пісня була написана на початку минулої весни на одній хвилі з пробудженням природи. Саме тоді зародилося почуття щастя і солодких переживань, відчуття легкого суму і безмежного щастя, того незвичного та довгоочікуваного стану, який потім переростає у справжнє палке кохання…» – розповіла нашому сайту вокалістка July 8 Юлія Ярошенко.

Саме зараз учасники July 8 максимально сконцентрувалися на роботі над своїм першим повноформатним альбомом, матеріал для якого вже підготовлено. А наразі ж музиканти діляться із вами першою весняною ластівкою майбутньої платівки та бажають усім слухачам сонячного, гармонійного та музичного настрою.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *