JULINOZA – Your Name
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

JULINOZA – Your Name (Лірик-відео)

До вашої уваги нова пісня проекту JULINOZA під назвою Your Name, яка початково писалося для Євробачення. Видавець: Whale Dreams Entertainment (американська компанія, що спеціалізується на голлівудських кінопродажах). У композиції задіяно англійську, українську, французьку, іспанську та португальську мови, а також іврит.

Your Name – це маніфест про самоідентифікацію особистості в нашому світі.

У пісні йдеться про важливі теми: про права мешканців нашої планети, гендерну ідентичність, самовідчуття у соціумі. Варто зазначити, що композитор групи JULINOZA Юлія Запорожець не відносить себе до типових у нашій країні бінарних гендерних систем. А саме у цій композиції Юля хоче донести слухачам, що існують також інші бачення себе в соціумі. Наприклад те, що особистість може не відносити себе до жіночого або чоловічого роду, і це, за словами виконавиці, абсолютно нормальне явище.

«Кожному створінню, яке з’являється на цій планеті, дано священне ім’я, яке оберігає його все життя. Система, в якій ми живемо, ті підвалини, в яких доводиться існувати, іноді намагаються забрати сакральну силу імені. У гонитві за статусом в суспільстві з легкістю можна втратити себе в загальній системі моралі. Але ніколи не можна забувати про свою вищу мету, про те, як саме ти можеш бути корисним світу, створюючи щось прекрасне», – каже Юлія.

Композиція написана в пісенній формі. Арочна структура, варіаційна драматургія. В аранжуванні головну роль носить партія фортепіано, яка переплітається з постімпресіоністичними педами у струнних. Постромантичний характер композиції підтримується оркестровою партією ударних. Маршовий біт приносить особливий світлий драматизм в трек.

Графіку у відео створила одеська художниця Катерина Кіртока. Особливість стилю відео у динаміці в експериментів промальовки, кольорі та композиції.

JULINOZA – Your Name
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *