JULINOZA – Riff
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

JULINOZA – Riff (Відео)

Сьогодні, у перший зимовий день, JULINOZA презентує нове арт-відео до своєї англо-україномовної пісні Riff з міні-альбому I am Riff, познайомитись з яким ви також можете на нашому сайті за наступним лінком. Над фантасмагоричним роликом працювала команда незалежних митців #Ґерць на чолі з її засновником, режисером Данилом Слюсарем. Головну жіночу роль новинки виконала акторка Катаріна Срібницька.

«Усі підводні каміння, яких в музиці JULINOZA чимало, я пропускав через власний світогляд і стиль майстерні, врешті отримав леґенду про Ґрааль та Фенікса в одній відеоновелі», – каже Данило Слюсар про відеороботу.

«Одна з найулюбленіших тем гурту JULINOZA – це пошук себе та самоіндетифікація на нашій планеті. Першою назвою цього треку була «Так Далек Мій Шлях», бо шлях, як казав Лао Цзи, є усім тим, що є до нас та після, і ми вічні, як цей шлях. Ідея пісні почалася з рифу, який як серцебиття пронизував думки і хотілося зробити щось на одному рифі як концепції нескінченного шляху», – коментує Юлія Запорожець, засновниця формації JULINOZA.

Виконавиця також зауважила, що наступні новини від проекту меломанам слід очікувати вже на початку наступного року та напередодні нацвідбору до Євробачення, тому слідкуйте за подальшими анонсами!

JULINOZA – Riff

JULINOZA y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *