JULINOZA – Моє Місто
Матеріали, Популярна музика, Релізи

JULINOZA – Моє Місто (Сингл)

JULINOZA презентує україномовний сингл «Моє Місто», який свідчить про новий етап в творчості гурту та його творця-композитора Юлії Запорожець.

«Після таких телешоу як «Національний відбір на Євробачення» та «Голос Країни» ми шукали та визначалися зі стилем, з концепцією гурту і я думаю саме зараз її знайшли», – говорить солiстка гурту Юля.

Трек «Моє Місто» присвячується усім містам, які зустрічають своїх рідних та гостей з розкритими обіймами. Ідея пісні полягає у тому, що в кожного з нас є своє справжнє місто і воно знаходиться в глибині душі, головне його знайти, бо лише так можна вiднайти істину та відповіді на усі питання – треба вірити у себе і йти до своїх мрій.

Після містичних музичних сповідей, як наприклад, у пісні для Євробачення HTO YA?, у композиції «Моє Місто» можна почути мажорні гармонії та танцювальні рифи, які плавно перетинаються з неординарними барабанними ритмами та цікавими композиторськими рішеннями, які є дуже кінематографічними та новаторськими. Музика JULINOZA – справжнє поєднання академічної класичної музики та сучасних тенденцій з елементами тріп-хопу, джазу та альтернативного попу.

«Моє Місто» – це саундтрек нашого дня сьогодні, майбутнє саме музичного мистецтва, яке вже стало сучасністю.

Цей сингл було записаний на студії Istok Алексієм Кривошеєвим (інструменти); голос, зведення, мастерінг – справа рук Сергія Чупіна. Композитор, автор тексту, клавішні інструменти, голос – Юлія Запорожець, барабани – Ігор Чеботарьов.

JULINOZA – Моє Місто

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *