JULINOZA – Моє Місто (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

JULINOZA – Моє Місто (Кліп)

Усі шляхи ведуть додому: український гурт JULINOZA представляє кліп у форматі VR. Віртуальна прогулянка Одесою, як візуальний гімн, присвячений місту — в екранізації пісні «Моє Місто».

Вперше перед широкою публікою Юлі Запорожець, талановитий музикант з Одеси, з’явилася на шоу «Голос Країни». Завдяки новаторському баченню композицій Запорожець підкорила не лише зіркових тренерів, а й глядачів. Рік по тому Юлі здивувала журі Нацвідбору Євробачення, представивши свій гурт JULINOZA, де виступає в ролі композитора та мультиінструменталіста. За час свого існування гурт встиг випустити три альбоми й взяти участь у багатьох фестивалях, серед яких Atlas Weekend, Koktebel Jazz, Mute Nights, Chisinau Jazz Fest та Leopolis Jazz Fest. До того ж у цей період Юлі написала безліч саундтреків до фільмів та мультфільмів і навіть створила власний мюзикл.

Сьогодні JULINOZA представляє кліп на трек «Моє місто» в нетиповому для українських артистів форматі VR. У центрі сюжету прогулянка мальовничими місцями Одеси, відображена в зйомці з оглядом на 360 градусів. Неймовірний ефект повної присутності! Тут хочеться дослідити кожну залучену локацію й роздивитися все довкола разом із героями кліпу. Технології віртуальної реальності сприяють максимальному зануренню в атмосферу міста.

Михайло Крикалов, режисер: «Мене, як художника візуальних ефектів, давно цікавить інтеграція технологій віртуальної реальності. Ключове завдання в подібних зйомках — створити сюжет, який виправдав би використання такої технології й сприяв залученню глядачів.

Разом із Юлі ми вирішили влаштувати віртуальну екскурсію містом, адже зараз — у період карантину прогулянки на свіжому повітрі ми цінуємо, як ніколи.

Кліп створювався за допомогою дрону та камери 360, включно з актуальними інструментами обробки сферичного зображення».

Юлі Запорожець, JULINOZA: «У кожного з нас є особливе місто — те, що ми називаємо домівкою. Іноді воно знаходиться не у фізичному просторі, а в глибині душі. Головне — відшукати його, адже тільки так можна знайти істину та відповіді на всі питання. Для мене таким містом завжди була Одеса, саме тому її знакові локації знайшли відображення в екранізації пісні».

Творчість JULINOZA виходить за рамки аудіального сприйняття, наділяючи музику кінематографічними властивостями. Свіжий трек «Моє місто» — ще один тому доказ. Юлі продовжує майстерно балансувати на межі нью-джазу, інді-попу та тріп-хопу. Партії клавішних і басового синтезатора Moog вміло вплітаються в ритмічні патерни. Майстер гри на різноманітних інструментах, Юлі тут співає натхненно й легко. Здається, неординарні аранжування та сміливі рішення — це органічне середовище гурту JULINOZA.

У рамках презентації кліпу гурт представляє глядачам відразу три різні формати — оригінальну версію, VR, а також лірик-відео.

Видавець — музичний лейбл Best Music. Реліз доступний для завантаження та стрімінгу в усіх онлайн-магазинах.

JULINOZA – Моє Місто
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *