Julinoza & Koloah – Сповідь Сновидінь
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Julinoza & Koloah – Сповідь Сновидінь (EP)

У квітні 2019 року на музичні простори прилітає футуристичний непізнаний об’єкт – ЕР під назвою «Сповідь Сновидінь» від JULINOZA та KOLOAH. Ці три композиції стали частиною платівки Salon Imaginalis by KOLOAH та окремим міні-альбомом у дискографії JULINOZA.

Трилогія, створена неординарними та містичними музикантами KOLOAH (Дмитро Авксeнтьєв) та JULINOZA (Юлі Запорожeць), розповідає історію сновидінь. «Магічний шар, який шепоче про майбутні істини та несамовиті симулякри, котрі заполоняють розум жителів Зeмлі, підводні комахи у броні, які йдуть у небо, космічні війни… Усе це можна уявити і побачити своїми вухами при прослуховуванні «Сповіді Сновидінь» (композиції «Ніч перша», «Комахи у Броні», «Хмарами»). Ці сюжети приходили у снах до JULINOZA дуже часто. Після нацвідбору Євробачeння, познайомившись з творчістю Юлі Запорожeць, Дмитро Авксeнтьєв прислав свої музичні ідеї. Вони стали кораблем цих сновидінь, які зараз відправилися в неземну подорож», – йдеться в анотації до новинки.

Новий реліз вже зараз доступний для прослуховування на YouTube-каналі проекту. Нагадаємо, що зовсім нещодавно у мережі також було опубліковано попередній сингл JULINOZA – «Дракоша», про який ми розповідали читачам «Нотаток».

Julinoza & Koloah – Сповідь Сновидінь
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *