JULINOZA – I Want to Fly
Матеріали, Популярна музика, Релізи

JULINOZA – I Want to Fly (EP)

Після виступу на цьогорічному нацвідборі до Євробачення Юлія Запорожець (вона ж JULINOZA) вирішила без перепочинку повернутися до музичної роботи. І перші пост-конкурсні новини від виконавиці стосуються офіційного перевидання її дебютного міні-альбому під назвою I Want to Fly. Дана платівка являє собою добірку танцювально-фанкових треків з неординарним баченням джазу українською та англійською мовами, а видано її було вперше у далекому 2012 році. І тоді сам Кузьма Скрябін віщував для цього релізу звання «Альбом року» та «Прорив року».

Мова йде про змагання AmsterdaMusic, де JULINOZA стала переможницею, а її пісня I Want to Fly увійшла до добірки кращих конкурсних треків. «На жаль, ми так і не встигли особисто познайомитися з Кузьмою, але я дуже вдячна йому за те, що він як суддя відзначив і поставив на перше призове місце наш трек у конкурсі незалежної музики», – пояснює Юлія.

Ось як тоді прокоментував композицію Юлії Андрій Кузьменко: «I Want to Fly – то є пісня, яка мене найбільше вразила, все, що треба у ній є. Все, що треба – це лише одна річ – вокальна знахідка, яку можна слухати мільйони разів, яка не набридне ніколи у житті. Вона дуже приємно лягає на підсвідомість, її легко впізнаєш з тисячі інших пісень».

Додамо, що число 3 стало знаковим для JULINOZA, адже 3 січня вийшов реліз її eurovisionsong для відбору на Євробачення, де Юлія виступала під номером 3, і саме сьогодні, 3 березня 2018 року, альбом I Want to Fly з’явився на всіх музичних майданчиках.

Українська музика: JULINOZA – I Want to Fly

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *