Julinoza – Хто я
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Julinoza – Hto Ya? (Сингл)

Новий рік – це час нових звершень і період очікування дива, саме тому гурт Julinoza приготував своїм слухачам святковий подарунок у вигляді україно-англійського синглу «Хто я?». Відомі любителі фантасмагорій, учасники Julinoza створили цю композицію спеціально для національного відбору до Євробачення 2018, але вже зараз julinozzers (так називають своїх слухачів музиканти, – прим.), слідуючи за чарівним голосом Юлії Запорожець, можуть здійснити подорож по далеких світів у пошуках себе. У цьому треку підіймається найголовніше питання, яким задається чи не кожен житель нашої планети: хто я, хто ми, та який наш шлях?

«Ідея пісні Hto Ya? з’явилася тоді, коли нам надійшла пропозиція написати саундтрек до одного сюрреалістичного французького фільму, тому цей трек спочатку було написано французькою мовою і називався він Que je suis?, як і однойменна стрічка. На жаль, кіно в світ так і не вийшло, але ідея треку залишилася. Прийнявши рішення взяти участь в національному відборі до Євробачення, Julinoza вирішили переформатувати цю композицію під конкурс і додати ще більше фантасмагорій і магії за допомогою дзвіночків, металофона та інших інструментів, які надають звучанню казковості. Текст переписали на українській та англійській мовах, тому у фіналі вийшов україно-англійський сингл, що, цілком можливо, потрапить до нашого нового альбому», – поділилася з «Нотатками» Юлія Запорожець, яку меломани також можуть пам’ятати за участю у шоу «Голос Країни».

Додамо, що незабаром має відбутися ще одна прем’єра від гурту Julinoza – кліп на пісню «Моряк» з попереднього альбому Riff. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Julinoza – Хто я?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *