Joryj Kłoc – Wołohy
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Joryj Kłoc – Wołohy (Кліп)

Ще один передноворічний святковий презент для українських меломанів – 31 грудня на своєму офіційному YouTube каналі львів’яни з гурту «Joryj Kłoc» оприлюднили новий анімаційний кліп на святкову пісню під назвою «Волохи».

Автором і творцем відео виступив різьбяр, скульптор, художник та музикант Антон Лубій (buhało/vocal of Joryj Kłoc). «Останній виднограй гурту «Йорий Клоц» на пісню «Волохи» – це одна з моїх творчих робіт, яку я малював з превеликим захопленням. А знімали ми її цілою сім’єю, власноруч вдихаючи частинку життя в наших мальованих персонажів», – зазначив він.

Сама композиція «Волохи», в основу якої покладено старовинну колядку, увійшла до дебютного студійного альбому гурту, з яким ви можете завжди ознайомитись на нашому сайті. Ну а наразі хлопці вже завершили всі роботи над його повноформатним наступником, тож чекайте незабаром на наступні новини. Варто додати, що відеоробота Wolohy стала четвертим офіційним доробком у відеографії колоритної львівської формації, яку, до речі, слухачі вже встигли охрестити жанром turbo-folk.

Кажуть, як Новий рік стрінеш, так його і проведеш. Якщо це дійсно так, то столичним прихильникам Joryj Kłoc у 2016 році ще неодноразово пощастить побачити та почути ватагу наживо, адже прийдешній рік учасники гурту зустрічали на київській Поштовій площі, запалюючи там на великому святковому концерті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *