Joryj Kłoc – Сірий вовчик
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Joryj Kłoc – Сірий вовчик (Сингл)

Гурт Joryj Kłoc презентує свою нову колискову пісню під назвою «Сірий вовчик», яка за своєю суттю є першою авторською роботою колективу. Нагадаємо, що раніше всі композиції у репертуарі команди мали пряме народне коріння – музиканти брали або нашу, або польську, або білоруську народну пісню (а інколи навіть ірландську), та обробляли її під «свій характер», створюючи по суті нове аранжування, але залишаючи оригінальні слова і мелодику.

Що стосується колисанки «Сірий вовчик», то її учасники Joryj Kłoc створили «з нуля», при чому сталося це абсолютно неочікувано. Народилася вона, як це не дивно, в автобусі, під час концертних мандрівок хлопців, коли ті «дуркуючи» імпровізували та заради розваги співали різних пісень. Раптом музиканти затягнули на весь бус якусь спокійну та заворожуючу мелодію, яку одразу ж почув своїм гострим вухом та гідно оцінив продюсер ватаги Юрко Зелений.

Як пізніше з’ясувалося, цю колисанку часто виконує своєму синові один із засновників формації Антон Лубій, почувши її мотив від ще одного учасника гурту Joryj Kłoc Івана Жогло. Подібну співанку у дитинстві Івану співала мати, але пригадати точних її слів альтист так і не зміг, тому наразі вона обросла новим авторським текстом, створеним по частинці кожним учасником музичної формації.

Як розповіли «Нотаткам» музиканти Joryj Kłoc, пісня «Сірий вовчик» із самої своєї появи сприймалася ними у якості різдвяної співанки, і саме тому вони вирішили презентувати її до прийдешніх зимових свят.

Joryj Kłoc – SIRYJ VÓVĊYK

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *