Joryj Kłoc & Vova Zi Lvova
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Joryj Kłoc & Vova Zi Lvova – Рано-рано (Кліп)

За словами учасників гурту Joryj Kłoc і Вови зі Львова, до спільної роботи під назвою «Рано-рано» вони йшли довгих півтора роки!

Початково дана композиція увійшла до альбому KORÁ львівської turbo-folk ватаги, виданого у 2018 році і була складена таким чином, що у ній передбачили місця для хіп-хоп читки. Але під час роботи над платівкою, так і не було знайдено рішення стосовно того, хто би міг заповнити дані «прогалини» у співанці, тому музиканти вирішили не затримувати реліз і записати цей трек «так як є».

А вже за кілька місяців після презентації лонг-плею, Joryj Kłoc і Vova Zi Lvova дійшли згоди з приводу творчої співпраці і останній взявся написати частинку тексту під свою читку. Текст і записані партії голосу виконавця були готові приблизно влітку того ж року, але з кліпом виникли певні проблеми, адже Вова останнім часом мешкає у Лос-Анджелесі.

Тоді виникла ідея створити ролик до пісні «Рано-рано» у вигляді епізодів з концертних мандрівок Joryj Kłoc, поєднаних із окремо знятими кадрами Вови у США. Все, начебто, було не погано, але ці кадри, як виявилося, не надто пасували одне одному і тематиці самої композиції, тому роботу було відкладено до кращих часів.

Як ви вже зрозуміли, кращі часи настали влітку 2019 року, коли Vova Zi Lvova приїхав на кілька місяців до України, чим не могли не скористатися хлопці з Joryj Kłoc. І от, гурт і виконавець вже готові презентувати нове відео, зняте на мальовничих вуличках міста Лева. Режисером новинки став Oleksandr Fraze-Frazenko, для якого це же четверта співпраця з гуртом, a впровадником (продюсером) виднограю виступив Zełenyj Jurek.

Joryj Kłoc & Vova Zi Lvova
Band Camp
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *