Joryj Kłoc - Вербовая дощечка (Official Video)
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Joryj Kłoc – Вербовая дощечка

Кліп на пісню “Вербовая дощечка” від львівської етно-ватаги Joryj Kłoc (Йорий Клоц) став першим у відеодоробку музикантів, але як бачиться, далеко не останнім, адже гурт веде активну творчу діяльність, повсякчас радуючи своїх слухачів унікальним, неймовірно енергійним музичним матеріалом.
Вокально-інструментальний колектив Joryj Kłoc став відомим завдяки експерементальному поєднанню класичної української етно-музики із найрізноманітнішими, на перший погляд майже непоєднуваними жанрами і стилями. Хлопців все частіше порівнюють із фінським віолончельним гуртом Apocalyptica, називаючи їх українською відповіддю всесвітньовідомим рокерам. Проте львівяни можуть похизуватися власним унікальним стилем, який охрестили як art & heavy acoustic rock.
Joryj Kłoc доводять, що для рок музики зовсім не головним фактором є наявність великої кількості електрогітар і звичних супутніх інструментів, а головною є саме енергетика. У своїй творчості учасники гурту використовують окрім звичних ще і велику кількість стародавніх інструментів, які у них в руках звучать оновлено і осучаснено.
Сама назва Joryj Kłoc походить із таємничої мови кобзарів і лірників, яка повноцінно жила і існувала до 1930-х років, коли під натиском репресій з життя пішли чи не всі представники цього стародавнього мистецтва. Joryj з тієї забутою мови перекладається як поважний, шанований, або шалениий чи бунтарський. Відповідно Kłoc – це чоловік, старець або мудрець.
Согодні “Йорий Клоц“, який було засновано у 2008 році – це поєднання більш ніж одинадцяти музичних інструментів, незліченної кількості жанрів і творчої наснаги чотирьох його учасників, які до того ж професійно займаються скульптурою. Протягом всього творчого шляху молодий гурт постійно експерементує і модернізує своє звучання, залишаючи при тому незмінним внутрішню харизму музики і її несамовиту енергетику.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Оксана says:

    Обожнюю їх!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *