Joryj Kłoc - Ліс
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Joryj Kłoc – Ліс (Кліп)

Етно-гурт Joryj Kłoc (Йорий Клоц) підготував для своїх прихильників нову відеороботу на пісню «Ліс», яка стала другим офіційним кліпом у відеографії колективу.

«Ця співанка є дуже давньою. Напевно, їй вже близько тисячі років, але точніше ми не можемо сказати. Знаємо лише, що її коріння дуже глибоке і сягає аж дохристиянських часів», – розповіли хлопці. За словами музикантів, ця пісня є частинкою стародавнього кустового обряду вшанування весняних духів і предків, який на сьогоднішній день зберігся лише у кількох поліських селах. Майже не видозмінюючи основну мелодику композиції, Joryj Kłoc представили своє, більш сучасне бачення цього практично історичного народного твору.

Ще одна цікавинка нового кліпу – зафільмована у кадрі вистава від Театру Тіней «ДИВ»,творча історія якого розпочалася ще у 1982 році на Поділлі. Саме його учасники створили цей унікальний перформанс на основі традицій, символіки та фольклористики спеціально для нового кліпу львівського колективу.

Додамо, що 12 квітня, на цьогорічний Великдень Joryj Kłoc відіграли конерт під відкритим небом у «Шевченківському гаю», що неподалік центру Львова. Етнопарк «Шевченківський гай» розташований на території ландшафтного парку «Знесіння», де власне і знімали свіжий кліп на пісню «Ліс».

Теґи: Українська музика, український рок, Joryj Kłoc, Йорий Клоц

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Алла дмитренко says:

    Шановний гурт Joryj Kłoc! Віддаючи належне вашій роботі, хочу звернути увагу на кліп “Ліс”, де ви виконуєте традиційну кустову пісню (обряд водіння куста – зеленосвятські обходи). Все чудово, але ж обряд весняний, А у вас осінній ліс. Кліп би тільки б виграв, коли б був знятий навесні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *