Joryj Kłoc – Koza
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Joryj Kłoc – Koza (Альбом)

Колоритна львівська етно-формація Joryj KłocЙорий Клоц») напередодні Нового року оголосила про вихід своєї третьої номерної платівки під назвою Koza, яка нещодавно також стала доступною для ознайомлення у мережі. Отже, наразі усі меломани мають можливість безкоштовно послухати «Козу» онлайн, офіційно придбати медіа-контент у мережі, або ж замовити до своєї колекції фізичний компакт-диск з релізом, підтримавши команду (усі посилання ви знайдете трохи нижче). Загалом робота над платівкою тривала біля двох календарних років, а сама ідея збірки нестандартних колядок виникла у музикантів ще раніше. Запис: FDR Music.

Як ви вже здогадалися, новий альбом від Joryj Kłoc вмістив у себе 13 пісень-колядок майже з усіх регіонів України та одну польську, знайдених у книжках та під час автентичних мандрівок музикантів. «Чи не єдине, що об’єднує всі представлені на диску твори – це важкість. Ми записали цю платівку сміливо, тому вона вийшла важчою і конкретнішою за усі попередні релізи. У ній є чимало новизни. Раніше ми завжди писали легший матеріал, для того щоб пісні були більш ротаційні, але зараз вирішили відірватися на повну. Тим паче переважна більшість народних пісень дуже драйвова», – розповідають про свою «Козу» учасники Joryj Kłoc.

До речі, назву Koza хлопці також обрали не випадково, адже, по-перше, образ цієї тварини дуже часто зустрічається в українському народному фольклорі, по-друге, коза є символом добробуту оселі, а, по-третє, вона може і буцнути, що підкреслює загальний вибуховий характер платівки.

Joryj Kłoc – Koza

Bandcamp
Придбати CD


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *